Jako doświadczony elektryk z 18-letnim stażem oraz wszystkimi niezbędnymi uprawnieniami i certyfikatami, oferuję kompleksowe usługi elektryczne. Posiadam m.in.
– kwalifikacje SEP ‘E’ i ‘D’
– certyfikaty upoważniające do prac przy urządzeniach elektroenergetycznych ‘PPN’
– kurs montażu linii napowietrznych izolowanych AsXS
– zaświadczenie kwalifikacyjne uprawniające do obsługi urządzeń transportu bliskiego np. HDS
– IPA

Moje doświadczenie zawodowe zdobyłem nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Przez 8 lat pełniłem funkcję brygadzisty, zarządzając 10-osobowym zespołem elektromonterów. Wykonywałem usługi dla takich firm jak PGE czy Unibep, a także uczestniczyłem w międzynarodowych projektach, takich jak Projekt Google Denmark oraz Projekt Microsoft Sweden.

Zapraszam do skorzystania z moich usług elektrycznych. Działam na terenie Warszawy i okolic, zapewniając profesjonalną obsługę, fachową wiedzę oraz konkurencyjne ceny. Kontaktując się ze mną, masz pewność, że Twoje problemy związane z instalacjami elektrycznymi zostaną rozwiązane szybko i skutecznie.

Zapraszam do zapoznania się z moimi usługami elektrycznymi i do kontaktu

Jak nas oceniają Klienci:

Krzysztof Szulc
Krzysztof Szulc
2023-02-24
Bardzo porządny fachowiec i dobry człowiek. Wykonał nową instalacje elektryczną w całym 100 letnim domu w przystępnej cenie. Przy okazji elastyczny i pomocny w innych kwestiach. Polecam.
Justyna Dopieralska
Justyna Dopieralska
2023-02-18
Bardzo dobry elektryk, robił przeróbki instalacji, szybko znalazł termin, sprawnie, czysto, do tego w naprawdę rozsądnej cenie. Gorąco polecam uczciwego fachowca.
Justyna Wrzesińska
Justyna Wrzesińska
2023-02-18
Świetny elektryk - robił naprawę instalacji po zalaniu mieszkania, wszystko już działa jak należy.
Marcin Wolski
Marcin Wolski
2023-02-18
Solidny, rzetelny, uczciwy, punktualny, przystępny cenowo. Szczerze polecam
Ulszula Biedrzycka
Ulszula Biedrzycka
2022-09-28
Bardzo dobry fachowiec. Przerabialiśmy instalację elektryczną w dwóch pokojach, kuchni i przedpokoju. Wszystko poszło sprawnie i bez komplikacji. Dzięki cennym radom udało się zaoszczędzić sporo pieniędzy. Duży plus za czystość. Jeden z nielicznych fachowców, który sprząta po sobie. Polecam 🙂
Milena Radzio
Milena Radzio
2021-12-05
Bardzo polecam usługi tego elektryka. Wykonuje usługi solidnie i szybko, a przy tym w przystępnej cenie. Bardzo dobry fachowiec, jakich rzadko się spotyka teraz na rynku.

Zaświadczenia